Zagadki do rozwiązania

escape room wiezienie

Pokój zagadek to jedno z takich miejsc, które w ostatnich czasach cieszy się ogromną popularnością. To najlepsza i mocno polecana forma rozrywki, dzięki której można zapewnić sobie doskonale zajęty czas. Pomieszczenia takie nazywane są escape room i „przywędrowały” one do Polski, kilka lat temu, zza wielkiej wody. Trzeba podkreślić, że od razu zostały bardzo pozytywnie ocenione przez wiele osób, które miały możliwość skorzystania z niego.

Początkowo tworzone były u nas – czego przykładem jest Kraków – wyłącznie pokoje zagadek dla dorosłych, czyli escape room był o wysokim stopniu zaawansowania i często dosyć straszny, mroczny. Z czasem ta rozgrywka spodobała się na tyle, że zostały utworzone również pokoje zagadek dla dzieci, często związane z ulubionymi bajkowymi bohaterami, dzięki czemu i one mają szansę na to, aby wypróbować swoje możliwości w starciu z różnymi zagadkami.

Będąc w takim pokoju jak escape room można liczyć jedynie na swój umysł oraz swoich przyjaciół, jacy towarzyszyć nam będą w zamknięciu. Nie ma się co obawiać – pokój zagadek jest bezpieczną formą rozrywki. Nawet, jeżeli komuś nie uda się w regulaminowym czasie rozwiązać wszystkich zagadek, to i tak zostanie uwolniony przez obsługę.

Kraków jet jednym z tych polskich miast, gdzie taki escape room można znaleźć z łatwością. Jeżeli ktoś chce znaleźć polecaną formę rozrywki, to koniecznie powinien udać się do takiego miejsca jak to – Escape Room Lost Room w Krakowie – aby być pewnym tego, że ze znajomymi uda mu się doskonale spędzić czas na rozwiązywaniu zagadek.