Wesele w kilku słodkich krokach

ślubne krówki

Marzeniem wszystkich narzeczonych jest piękny ślub, miła atmosfera w czasie imprezy weselnej, zadowoleni goście i wspaniałe wspomnienia związane z jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jednym słowem ma być słodko! Zajmijmy się zatem słodką stroną imprezy weselnej.

Podstawa czyli tort
Jest gwoździem słodkiego programu, zatem poświęćmy mu szczególną uwagę. To nasza impreza zatem nie starajmy się dogodzić wszystkim, bo to i tak nie możliwe. Wyboru najlepiej dokonać według własnych preferencji. Warto jednak wcześniej popróbować czy cukiernik, którego wybieramy faktycznie proponuje smaczne wyroby. Wygląd to nie wszystko, nikt się jeszcze oczami nie najadł. Zatem robimy degustację i wybieramy.

Bez ciastek ani rusz
Ciastka, ciasteczka i wszelkiego rodzaju placki na stole to podstawa udanej imprezy. Cukier wprawia gości w dobry humor i żaden łasuch nie będzie dobrze się bawił na weselu gdy nie zaspokoi swojego zapotrzebowania na cukier. W tej kwestii ma być kolorowo i różnorodnie.

Lody ochłodzą rozgorączkowanych
Płonące lody zawsze robią furorę na weselach, dlatego nie rezygnujmy z tego typu deseru. Z pewnością ucieszy on naszych najmłodszych gości i będzie fajnym urozmaiceniem imprezy.

Odchodne też na słodko
W dobrym tonie jest wręczenie Gościom w ramach podziękowania niewielkich słodkich upominków w formie ciastek, czekoladek lub zakupić specjalnie przygotowane cukierki, krówki ślubne. Takie cukierki krówki na ślub posiadają niepowtarzalne opakowania, które możemy sami zaprojektować. Możemy je spersonalizować, zamieścić tekst z podziękowaniami.