Medycyna Estetyczna- Liposukcja

liposhock

Od kilkudziesięciu lat medycyna estetyczna zyskuje coraz większą popularność wśród Polaków. Jeszcze dwie dekady temu były to usługi dostępne tylko i wyłącznie dla bogatszej części społeczeństwa i mało kto posiadał informacje na temat cen, rodzajów i detali dostępnych zabiegów.

Biznes ten rozwinął się bardzo szybko, co widać chociażby patrząc na ilość klinik medycyny estetycznej, które powstają jak grzyby po deszczu. Umówienie się na wizytę nie stanowi już kompletnie żadnego problemu ani pod względem dostępności usług, ani wysokości cen. Kliniki, czy gabinety co chwilę rozszerzają swoją ofertę po to, aby przyciągnąć klientów.

W ofercie gabinetów możemy znaleźć wszelkiego rodzaju zabiegi, więc każdy znaleźć może coś dla siebie. Jedną z usług jest między innymi liposukcja, która polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej. Zabieg trwa około 2-6 godzin i odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Aby zakwalifikować się do zabiegu należy umówić się w wybranej przez nas klinice na konsultację z lekarzem, który docelowo przeprowadzi liposukcję. Na takowej wizycie dowiemy się między innymi o przeciwwskazaniach oraz możliwych komplikacjach. Z zabiegu dyskwalifikuje między innymi nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, czy ciąża. Podczas jednego zabiegu lekarz ma możliwość usunąć od 3-4 litrów tłuszczu, co jest bezpieczną ilością.

Liposukcja jest zabiegiem bezpiecznym, który nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Zyskuje coraz większą popularność, jednak należy mieć świadomość, że nasze ciało zostanie oznaczone blizną na zawsze. Decyzja o poddaniu się zabiegowi powinna zostać przemyślana i każde za i przeciw dokładnie rozważone.

Przeczytaj więcej na: https://sekretypiekna.net/zabieg/liposhock-modelowaniesylwetki/