Marketing w agencji reklamowej

agencja brandingowa

Nie wiem sama, jak to się stało, że zainteresowałam się marketingiem, przecież zawsze chciałam zostać weterynarzem i opiekować się chorymi zwierzętami. Wybrałam nawet studia w tym kierunku, które ukończyłam z wyróżnieniem. Wszystko układało się po mojej myśli, byłam pewna, że zwiążę swoje losy z tą profesją, jednak życie napisało mi zupełnie inny scenariusz.

Po odebraniu dyplomu byłam pełna zapału i miałam tyle energii, że od razu zaczęłam szukać zajęcia. Mijały miesiące, a w punktach weterynaryjnych nie było wolnych miejsc pracy. Czekałam jeszcze parę miesięcy, ale nadal nie pojawiała się żadna oferta w tej sprawie. Wysłałam wiele życiorysów oraz listów motywacyjnych, dzwoniłam często by być na bieżąco, jednak nadal nic. Straciłam nadzieję, że kiedykolwiek będę pracować w zawodzie. Rozpoczęłam zatem szukanie pracy w innych branżach.

W niedługim czasie odezwała się do mnie agencja brandingowa, która oferowała mi staż, a jeśli się sprawdzę, zatrudnienie na korzystnych warunkach. Zgodziłam się, gdyż potrzebowałam pieniędzy, a siedzenie w domu nudziło mnie. Chciałam już czuć się potrzebna i zarabiać na swoje utrzymanie. Wkrótce okazało się, że temat marketingu bardzo mnie zainteresował i z chęcią zaczęłam prężnie się rozwijać w tym kierunku.

Po stażu dostałam świetną umowę o pracę, bardzo dobrze płatną oraz w miłym towarzystwie. Nigdy bym nie przypuszczała, że zmienię swoje upodobania i osiądę w takim miejscu. Życie jest nieprzewidywalne i pełne niespodzianek. Czasem warto spróbować czegoś nowego, nawet zupełnie nieznanego, by otrzymać miłą nagrodę.