Kolorowe badziki – dla dzieci skarb a dla firm reklama

badziki - gadzety reklamowe i kolekcjonerskie

Prawdopodobnie każdy z nas będąc dzieckiem zbierał masę różnych małych przedmiotów, które dla dorosłych wydają się być tylko niepotrzebnymi szpargałami, które najchętniej wyrzuciliby do kosza. Jednak oczywiście mało który rodzic tak postępował ze swoim dzieckiem i tym sposobem tworzyły się ogromne kolekcje dziecięcych skarbów, na które składały się na przykład kolorowe badziki reklamowe czy magnesy na lodówkę. Często oczywiście dzieci wzorują się na innych, więc jak ktoś w szkole powiedział, że coś zbiera, to od razu reszta klasy także musiała to mieć.

Oczywiście w zbieraniu takich małych skarbów nie ma nic złego. Ile tego zbieraliśmy będąc dziećmi? Teraz pewnie już trudno byłoby wszystko wymienić, ale z pewnością parę najpopularniejszych skarbów z dzieciństwa każdy byłby w stanie do tej pory wymienić. Były to na przykład przypinki, magnesy na lodówkę, pocztówki, karteczki do segregatorów (z postaciami z bajek), figurki (na przykład psy), plakietki, żetony, świeczki, buttony, kolorowe puszki po napojach lub kapsle od butelek, naklejki, czasami również karty telefoniczne czy najróżniejsze badziki, a także cała masa innych, równie ciekawych, a może nawet ciekawszych przedmiotów, których w tym momencie nie jestem w stanie wymienić, bo po prostu już nie pamiętam.

Co z tych rzeczy było najpopularniejsze? Teraz to już bardzo ciężko stwierdzić, wszak minęło sporo lat od tamtych czasów, ale z pewnością dużym zainteresowaniem cieszyły się magnesy na lodówkę, kolorowe badziki oraz kartki do segregatorów.

Obecnie również istnieje sporo możliwości do wykazania się fantazją w zbieraniu skarbów. Jednak dzisiejsze dzieci od takiej formy zabawy, bardzo często wolą siąść przed komputerem, ale zaznaczmy, że oczywiście nie wszystkie. Co dzisiaj zbierają dzieci? Są to nierzadko dalej różnego rodzaju badziki będące reklamą wielu firm, a także zakrętki od butelek, na których od wewnątrz bardzo często pojawiają się ciekawe hasła.

Fenomenem jaki niosą ze sobą badziki jest fakt, że są one zamawiane przez liczne firmy u producentów takich gadżetów, jak Buttonfly – http://buttonfly.pl/oferta/badziki/ – i służą im jako reklama, a równocześnie dla dzieci stają się czymś co można kolekcjonować.