Ile trzeba zapłacić za suknię ślubną 2019?

Moda ślubna

Własny ślub jest dla nas tak ważnym wydarzeniem, że gdy już możemy go zorganizować, przestajemy kompletnie liczyć się ze swoimi pieniędzmi. Ten jeden raz nie próbujemy ich oszczędzać – wybieramy rzeczy, o których od zawsze marzyliśmy i dzięki którym nasze wesele może być jeszcze piękniejsze.

Sporą część ustalonego budżetu przeznaczamy na same suknie ślubne, będące najważniejszym elementem naszych stylizacji. A ile rzeczywiście musimy za nie zapłacić? Czy kreacje ślubne naprawdę są aż tak drogie? Wiele jest specjalistycznych salonów zajmujących się tylko i wyłącznie sprzedażą sukien ślubnych. Najprawdopodobniej zdążyłyśmy je już odwiedzić i przekonałyśmy się, że standardowa prosta kreacja kosztowałaby nas jakieś dwa tysiące złotych. Liczmy się jednak z tym, że będziemy musiały najprawdopodobniej wykonać na niej pewne poprawki.

A koszt usług krawieckich sprawi, że ostatecznie nasza cała sukienka wyniesie nas nawet trzy tysiące złotych. Być może lepszym rozwiązaniem byłoby więc wykonanie jej na zamówienie. Zamiast tracić swoje nerwy na próbach wbicia się w idealnie obcisłe sukienki, od razu uszyjmy dla siebie wymarzoną kreację. Znajdźmy krawcową, której w pełni zaufamy i która stworzy dla nas suknię szytą na miarę.

Oczywiście gdybyśmy koniecznie chciały znaleźć tańsze suknie ślubne, mogłybyśmy poszukać ich w lumpeksach bądź na internetowych aukcjach. Byłe panny młode chętnie pozbywają się swoich kreacji w ten sposób, nieraz sprzedając je za śmiesznie pieniądze – w cenie wynoszącej zwykle od stu do maksymalnie jednego tysiąca złotych.

Suknie ślubne 2019 tylko na www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019